Nemzeti ünnep

Kedves egyesületi tagok!

Hagyományainkat folytatva egyesületünk együtt ünnepli a Nemzeti ünnepet a Baden-Württembergi Konzuli Magyar Iskola tanítványaival és tanáraival, A Kék Duna Kórus és a Történelmi Vitézi Rend közreműködésével. Az ünnepségre március 16.-án, 14.00 órától kerül sor, amelyre szeretettel hívjuk és várjuk az ulmi és Ulm környéki magyar honfitársainkat. Jó idő esetén a Magyarok Fájánál, az egyesület mögötti zöld övezetben ünneplünk, rossz idő esetén pedig az egyesület termeiben. Terveink szerint egy svédasztalos állófogadással folytatjuk az ünnepi műsor után, lehetőség a beszélgetésre, ismerkedésre. Köszönettel fogadunk süteményt, vagy hasonló apró falatokat/szendvicseket, amelyet a svédasztalra tehetünk, s az eladásból befolyt összeget az egyesület termeinek fenntartására fordítjuk. Isten fizesse mindenkinek a felajánlását!

Csatoltam a rendezvény plakátját is. Örülünk, ha ti is hirdetitek, vendégeket hoztok magatokkal, hogy megismerjék egyesületünk tevékenységét és tagjait.

Várjuk és nagyon örülünk a találkozásnak!

Üdvözlettel,

Enikő

Kategória: News | A közvetlen link.